Walsin Technologies WLCW1608HQJ16NPB
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 16nH,J,45Q,1.1A
FIXED IND 16NH 1.1A 85 MOHM SMD