Walsin Technologies WLCW1608HQGR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 390nH,G,47Q,0.17A
FIXED IND 390NH 170MA 4 OHM SMD