Walsin Technologies WLCW1608HQG51NPB
General Purpose Inductor, 0.051uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 51nH,G,49Q,0.66A
FIXED IND 51NH 660MA 280 MOHM