Walsin Technologies WLCW1005Z0J33NTB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005(0402) 33nH ±5%
FIXED IND 33NH 400MA 440 MOHM