Walsin Technologies WLCW1005CQW2N2TB
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 22.7273%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 2.2nH ±0.5nH
FIXED IND 2.2NH 1A 27 MOHM SMD