Walsin Technologies WLCW1005CFJ9N7TB
General Purpose Inductor, 0.0097uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.7nH ±5%
FIXED IND 9.7NH 540MA 140 MOHM