Walsin Technologies WLCW1005CFJ9N4TB
General Purpose Inductor, 0.0094uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.4nH ±5%
FIXED IND 9.4NH 540MA 140 MOHM