Walsin Technologies WLCW1005CFH9N5TB
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.5nH ±3%
FIXED IND 9.5NH 540MA 140 MOHM