Walsin Technologies WLCW1005CFG9N2TB
General Purpose Inductor, 0.0092uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.2nH ±2%
FIXED IND 9.2NH 540MA 140 MOHM