Walsin Technologies WLCW1005CFG10NTB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1005(0402) 10nH ±2%
FIXED IND 10NH 500MA 170 MOHM