Walsin Technologies WLCM1005Z0C1N2TB
General Purpose Inductor, 0.0012uH, 16.6667%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheet11 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet11 SeitenVor 7 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 1.2NH 1A 90 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 1.2nH ±0.2nH