Walsin Technologies WLCM0603Z0J10NTB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet11 SeitenVor 6 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 10NH 250MA 650 MOHM
MLCI 0603(0201) 10nH ±5%