Walsin Technologies WLCM0603Z0H27NTB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet11 SeitenVor 6 Jahren
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 27NH 140MA 1.8 OHM SMD
MLCI 0603(0201) 27nH±3%