Walsin Technologies WLCM0603Z0B1N3TB
General Purpose Inductor, 0.0013uH, 7.6923%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet11 SeitenVor 6 Jahren
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 1.3NH 600MA 140 MOHM
MLCI 0603(0201) 1.3nH ±0.1nH