Walsin Technologies WLCM0603TGJ4N3TB
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet19 SeitenVor 3 Jahren
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 4.3NH 350MA 400 MOHM
MLCI 0603(0201) 4.3nH ±5%