Walsin Technologies WLCM0603TGJ18NTB
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet19 SeitenVor 3 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
INDUCTOR FIXED 18NH 0201
FIXED IND 18NH 200MA 1 OHM SMD
MLCI 0603(0201) 18nH ±5%