Walsin Technologies WLCM0603TGJ12NTB
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet19 SeitenVor 3 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
INDUCTOR FIXED 12NH 0201
FIXED IND 12NH 250MA 750 MOHM
MLCI 0603(0201) 12nH ±5%