Walsin Technologies WLCM0603TGC3N8TB
General Purpose Inductor, 0.0038uH, 5.2632%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 3.8NH 350MA 350 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.8nH±0.2nH