Walsin Technologies WLBD1608HCU221TL
Ferrite Bead 220 Ohm 0603 1LN
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet16 SeitenVor 3 Jahren
TME
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1.5A, 2 Pin(s)