VCC LMS_053_GTP
Light Pipes 5MM Moisture Sealed Rigid 0.53 in L Panel Mount Green Lms Series
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für VCC LMS_053_GTP herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Component Distributors Inc.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-5.81%
Lieferkette
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von VCC LMS_053_GTP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
VCC LMS053GTP LTP Rigid Panel Round .281"D .53"L Green MS
LED,LITEPIPE,.53",GREEN,NEMA3, MOISTURE SEALED ASSEMBLY
Light Pipes .530 Green Moisture Seal
LITEPIPE 5MM GREEN TRANSP .530"L
Light Pipe; For Use With:SMD LEDs; Length:13.46mm; Light Pipe Shape:Circular; No. of Light Pipes:1; Material:Acrylic; Mounting Type:Panel Mount; Mounting Hole Dia:7.2mm ;RoHS Compliant: Yes