Vishay WSL2010R4000DEA18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.4ohm, 0.6325V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL2010R4000DEA18 herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Metal Strip 2010 0.4 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.39ohm, 0.6245V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupPT2010FK-7W0R4L
Current Sensor Low TCR High Power Chip Resistor Thick Film 2010 400mOhm 1% Emboss T/R
Res Metal Strip 2010 0.39 Ohm 1% 1/2W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupPT2010FK-7W0R39L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 2010 390mOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRL2010FK-070R4L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.4ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL2010R4000DEA18, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2010-18.4.5%EAE3
RES 0.4 OHM 0.5% 1W 2010