Vishay WR506170A5600J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WR506170A5600J5100 herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 10 Jahren
TME
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERG3SJ561
Panasonic ERG Series Axial Through Hole Fixed Resistor 560 5% 3W 300ppm/C
PanasonicERG3SJ561V
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG1SJ561
Through Hole Resistor, ERG Series, 560 ohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded
TE Connectivity5-1625892-8
Through Hole Resistor, Rox Series, 560 Ohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 560ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityRSS3560RJTB
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WR506170A5600J5100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Metal Oxide 560 Ohm 5% 3W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
WR5 560R 5% A1