Vishay VS-30WQ10FNTR-M3
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 3.5A, 100V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay VS-30WQ10FNTR-M3 herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 2 Jahren
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-19.28%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2011-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 4A, 1200V V(RRM), Silicon, TO-252
STMicroelectronicsSTPS4S200B-TR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 4A, 200V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 4A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V 4A TPFA
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 3.5A, 30V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 7A, 100V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay VS-30WQ10FNTR-M3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Rectifier Diode Schottky 100V 3.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Tape & Reel (TR) Surface Mount Schottky Common Anode Diode Schottky 92pF @ 5V 1MHz 3.5A 100V 150C
DIODE SCHOTTKY 100V 3.5A TO252AA
100V 440A 1mA 3.5A anode D-PAK,TO-252AA 2.38mm
Diode Configuration:Single Dual Anode; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:3.5A; Forward Voltage Max:960mV; Forward Surge Current:440A; Operating Temperature Max:150°C; Diode Case Style:TO-252AA RoHS Compliant: No