Vishay TNPU0603499RBZEN00
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 499ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay TNPU0603499RBZEN00 herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 4 Jahren
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERA3AEB4990V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 499Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityRP73PF1J499RBTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.166W, 499ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRN73C1J499RBTG
Res Thin Film 0603 499 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C Pad SMD Cut Tape Medical
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 499ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Resistor Thin Film 0603 499 Ohm 0.1% 1/10W 1/16W 25ppm/C Molded SMD Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay TNPU0603499RBZEN00, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
499 Ohms 0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automot
RES SMD 499 OHM 0.1% 1/10W 0603
499¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À5ppm/¡æ 0603 1.6mm*850¦Ìm*550¦Ìm
TNPU0603 499R 0.1% T-16 E52 e3