Vishay SIHP21N65EF-GE3
Trans MOSFET N-CH 650V 21A 3-Pin TO-220AB
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay SIHP21N65EF-GE3 herunter.
Vishay
Datasheet8 SeitenVor 7 Jahren
Farnell
element14 APAC
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-05-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Trans MOSFET N-CH 700V 22.4A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Full-Pack
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, FRFET®, 650V, 24A, 150mΩ, TO-220
STMicroelectronicsSTF33N65M2
N-channel 650 V, 0.117 Ohm typ., 24 A MDmesh M2 Power MOSFET in TO-220FP package
CoolMOS P6 Power Transistor N-Channel 600V 68A 3-Pin TO-220FP
SIHP25N50E Series 500 V 26 A 145 mOhm Flange Mount Power Mosfet - TO-220AB
227W(Tc) 30V 4V@ 250¦ÌA 95nC@ 10V 1N 600V 158m¦¸@ 12A,10V 23A 2.418nF@100V TO-220 9.01mm
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay SIHP21N65EF-GE3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Field-Effect Transistor, 21A I(D), 650V, 0.18ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
TO220 650V 21A N-CH MOSFET
MOSFET, N CH, 650V, 21A, TO-220AB-3; Transistor Polarity: N Channel; Continuous Drain Current Id: 21A; Drain Source Voltage Vds: 650V; On Resistance Rds(on): 0.15ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs: 10V; Threshold Voltage Vgs: -; Po