Vishay SFR2500006043FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 604000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay SFR2500006043FR500 herunter.
Newark
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupMFR-25FRF52-604K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 604000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-604K
Stackpole ElectronicsRNF14FTD562K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 562000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD576K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 576000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD562K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 562000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-562K
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay SFR2500006043FR500, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Metal Film 604K Ohm 1% 0.4W ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RESISTOR, METAL FILM, 604KOHM, 400mW, 1%
Resistance:604Kohm; Product Range:Sfr25 Series; Power Rating:400Mw; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:250V; Resistor Technology:Metal Film; Temperature Coefficient:± 100Ppm/K Rohs Compliant: Yes |Vishay SFR2500006043FR500.