Vishay SFR2500003012FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 30100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay SFR2500003012FR500 herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 2 Jahren
Farnell
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.45%
Lieferkette
Country of OriginIndia, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 30100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 30100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MBA/SMA 0204 - Professional Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 28kOhms 0.4W
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay SFR2500003012FR500, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Metal Film 30.1K Ohm 1% 0.4W ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
SFR25 Series Ø 2.5 x 6.5 mm 0.4 W 30.1 kOhm ±1 % ±100 ppm/K Metal Film Resistor
RESISTOR;METAL FILM;RES 30.1 KILOHMS;PWR-RTG 0.4 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL