Vishay RWR89SR154FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.154ohm, 0.6797V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RWR89SR154FRB12 herunter.
Newark
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.162ohm, 0.5692V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.143ohm, 0.3782V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.15ohm, 0.6708V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.15ohm, 0.3873V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RWR89SR154FRB12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 154 MOHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B .154 1% RWR89SR154FR B12
Resistance:0.154Ohm; Product Range:Rwr Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:650Ppm/°C; Qualification:- Rohs Compliant: No |Vishay RWR89SR154FRB12.