Vishay RWR89S1210FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 121ohm, 19.0526V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RWR89S1210FRB12 herunter.
New Yorker Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 121ohm, 15.5563V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 121ohm, 10.8628V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 121Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 121ohm, 11V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 18.9737V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RWR89S1210FRB12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Axial Axial Military MIL-PRF-39007RWR89S 0.187Diax0.560L 4.75mmx14.22mm 3W 121Ohms ±20ppm/C
Res Wirewound 121 Ohm 1% 3W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
ESS-2B 121 1% RWR89S1210FR B12