Vishay RWM06221000JA15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RWM06221000JA15E1 herunter.
Newark
Datasheet4 SeitenVor 8 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 10 Jahren
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2013-03-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
Verwandte Teile
TE ConnectivityER58100RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 100 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER74100RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RWM06221000JA15E1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR;WIREWOUND;RES 100 OHMS;PWR-RTG 7 W;TOL 5%;AXIAL;VITREOUS ENAMEL
RWM Series 0622 6 W 100 Ohm ±5 % ±75 ppm/°C Wirewound Power Resistor Axial Lead