Vishay RNC60H1001BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RNC60H1001BSB14 herunter.
Newark
Datasheet4 SeitenVor 4 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 10 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 11 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 19 Jahren
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
New Yorker Electronics
element14
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.59%
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1020ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 931ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RNC60H1001BSB14, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor Metal Film 1K Ohm 0.1% 1/4W 50ppm/C 0.001% Conformal AXL Thru-Hole Bulk
RESISTOR, METAL FILM, 1KOHM, 250mW, 0.1%
METAL FILM RESISTOR, 1KOHM, 250mW, 0.1%; Resistance: 1kohm; Product Range: RNC Series; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 250V; Resistor Elem