Vishay RNC55J1050BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 105ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RNC55J1050BSB14 herunter.
IHS
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879663-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 107ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8100RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8110RBYA
Metal Film Res.-Through Hole H8 110R 0.1% 15Ppm |Amp Te Connectivity 1879663-2
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RNC55J1050BSB14, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor,Metal Film,105Ohms,200WV,.1+/-% Tol,-25,25ppm-TC,RNC55-MilStyle
ERC-55 105 .1% T-9 RNC55J1050BS B14
RES 105 OHM 1/8W .1% AXIAL