Vishay RLR07C3601GSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3600ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RLR07C3601GSB14 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
element14 APAC
Newark
New Yorker Electronics
element14
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3900ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RLR07C3601GSB14, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR;METAL FILM;RES 3.6 KILOHMS;PWR-RTG 0.25 W;TOL 2%;AXIAL;EPOXY COAT;BULK
RESISTOR, METAL FILM, 3.6KOHM, 250mW, 2%
RESISTOR, METAL FILM, 3.6KOHM, 250mW, 2%; Resistance:3.6kohm; Resistance Tolerance:± 2%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:250V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Film; Leaded Process Compatible:No