Vishay RCWE2512R150FKEA
Res Thick Film 2512 0.15 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RCWE2512R150FKEA herunter.
3-Monats-Trend:
-5.06%
Verwandte Teile
Yageo GroupPT2512FK-7W0R15L
2W Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 150mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 0.15 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
KOA SpeerSL1TTER150F
Res Metal Plate 2512 0.15 Ohm 1% 1W ±100ppm/C J-Lead SMD Automotive T/R
Yageo GroupPT2512FK-7W0R16L
Res Thick Film 2512 0.16 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity2-2176057-9
Res Thick Film 2512 150m Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R15L
1W Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 150mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RCWE2512R150FKEA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RCWE-2512 .15 Ohms 1% Thick Film Chip Resistor, Extremely Low Value
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.15ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 150mOhm ±100ppm/C ±1%