Vishay RCWE0805R120FKEA
Res Thick Film 0805 0.12 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RCWE0805R120FKEA herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 4 Jahren
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.91%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film 0805 0.127 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
SMD Power Metal Strip/Current Sensing Resistors 1/8watt 0.12ohms 1% BULK PACKAGE
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.125W, 0.12ohm, 0.1225V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 0.11 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.13ohm, 0.255V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ6BSFR12V
Res Thick Film 0805 0.12 Ohm 1% 1/3W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RCWE0805R120FKEA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RCWE FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 120mOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.12ohm, 0.1732V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
120m¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.3mm*650¦Ìm