Vishay NTCLE400E3103H
NTCLE400 Series 10 kOhm 3977 K ±3% Long Lead Sensor NTC Thermistor
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay NTCLE400E3103H herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 5 Jahren
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-28.82%
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10K Ohm 10% 2-Pin Radial 3950K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCS Series, 3984 K, Through Hole, Wire Leaded
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCLE100E3 Series, 3977 K, Through Hole, Radial Leaded
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay NTCLE400E3103H, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Thermistor NTC 10KOhm 3% 2-Pin Cardboard Box
10K¦¸ ¡À3% 250mW ¡À0.75% 3977K 17mm*6mm*395mm
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
Thermistors, Special Long Lead Sensors
NTC THERMISTORS, NTC PVC AWG24, 80°C 10K E3
THERMISTOR NTC 10KOHM 3977K BEAD
Thermistor, Ntc, 10K, Wire Leaded; Zero Power Resistance At 25°C:10Kohm; Product Range:Ntcle400 Series; Thermistor Mounting:-; Beta Value (K):3977K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Wire Leaded Rohs Compliant: Yes |Vishay NTCLE400E3103H.