Vishay NFR2500002209JR500
Fusible, Non-Flammable Metal Film Leaded Resistor, 5%, 22 ohms, .33W, 100ppm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay NFR2500002209JR500 herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 9 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupCFR-25JR-52-22R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 22ohm, 250V, 5% +/-Tol, -500,350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879350-9
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879354-5
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 22ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT22R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 22ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT22R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay NFR2500002209JR500, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR;METAL FILM;RES 22 OHMS;PWR-RTG 0.33 W;TOL 5%;AXIAL;TAPE & REEL
Res Metal Film 22 Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
0.33W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Nfr25 5% R5 22R Rohs Compliant: Yes |Vishay NFR2500002209JR500