Vishay M8340108K1800GGD03
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.48W, 180ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay M8340108K1800GGD03 herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 10 Jahren
New Yorker Electronics
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date2006-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film NET 180 Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 180Ohm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 180 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083181P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 180ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77061181P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 180ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 180ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay M8340108K1800GGD03, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MSM08A-03 180 2% K M8340108K1800GG D03
180 OHM 2% 8 PIN