Vishay M55342K09B56G0RWB
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 56ohm, 200V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay M55342K09B56G0RWB herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ1TNF56R0U
Res Thick Film 2512 56 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 56 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Blister T/R
PanasonicERJ-U1TF56R0U
Res Thick Film 2512 56 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512JK-0756RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 56Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-0756RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 56Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity352156RFT
Res Thick Film 2512 56 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay M55342K09B56G0RWB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.