Vishay IHLP2525CZER1R0M01
Inductor High Current Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 11A 10mOhm DCR 2525 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay IHLP2525CZER1R0M01 herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 5 Jahren
Upverter
Newark
Farnell
LKR
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+2.61%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
EE Concierge
SymbolFußabdruck
Ultra Librarian
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mainland China, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2021-03-06
LTD Date2021-06-06
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Powdered Iron 12A 0.0072Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 13A 7.81mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 12A 0.009Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 10.1A 0.0115Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik784771010
Power Inductor, 1Uh, Shielded, 9A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 784771010
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay IHLP2525CZER1R0M01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductors 1µH ±20% IND_6.86X6.47MM_SM 1.80mm 6.86 x 6.47mm 10mΩ 11A
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2525
INDUCTOR, HIGH CURRENT, IND 1UH, TOL 20%, CUR 11A, SMT, CASE 2525, DCR 9 OHMS
INDUCTOR, SMD, 1UH; Inductor Type:High Current; Series:IHLP-2525CZ; Inductance:1µH; Tolerance, Inductance:± 20%; Resistance:10mohm; DC Current Max:22A; Case Style:SMD; Tolerance, +:20%; Tolerance, -:20%; Inductance Measurement Frequency:100kHz; Test Frequency:100kHz
Inductor, Shielded, 1Uh, 22A, Smd, Full Reel; Inductance:1Μh; Rms Current (Irms):11A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):22A; Product Range:Ihlp-2525Cz-01 Series; Dc Resistance Max:0.01Ohm; Product Width:6.47Mmrohs Compliant: Yes |Vishay IHLP2525CZER1R0M01.