Vishay IHLP2020CZER1R0M11
Inductor High Current Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10A 11mOhm DCR 2020 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay IHLP2020CZER1R0M11 herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 4 Jahren
element14 APAC
HQonline
3-Monats-Trend:
+21.51%
Introduction Date2008-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 10.1A 0.0115Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 13A 7.81mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A T/R
Wurth Elektronik784771010
Power Inductor, 1Uh, Shielded, 9A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 784771010
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay IHLP2020CZER1R0M11, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 1UH 10A 11 MOHM SMD | Vishay Dale IHLP2020CZER1R0M11
Fixed Inductor Nonstandard 1µH ±20% 10A 11mΩ 66MHz -
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2020