Vishay IHD3EB270L
Ind High Current Filter Bobbin Core 27uH 15% 1KHz Ferrite 4A AXL Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay IHD3EB270L herunter.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100HT-270H-RC
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-270V-RC
Ind Power Wirewound 27uH 15% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1A T/R
API Delevan4922R-18L
General Purpose Inductor, 27uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan4922-18L
API Delevan8532-18L
General Purpose Inductor, 27uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay IHD3EB270L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 27uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current Inductors 27 uH 15%
High Current Inductor; Inductor Type:High Frequency; Series:IHD; Inductance:27µH; Inductance Tolerance:± 15%; DC Resistance Max:0.025ohm; DC Current Rating:4A; Package/Case:Axial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:4A ;RoHS Compliant: Yes