Vishay HLW06A1Z5K600JF
Fixed Resistor, Wire Wound, 8W, 5600ohm, 211.6601V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
AvnetHLW06A1Z5K600JF01
3d
QuestHLW06A1Z5K600JF0
17h
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay HLW06A1Z5K600JF herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 16 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5600ohm, 167.332V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5600ohm, 129.615V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 6.5W, 5600ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE65K6J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 5600ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay HLW06A1Z5K600JF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR WIREWOUND, 5.6KOHM, 8W, 5%; Resistance:5.6kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:8W; Temperature Coefficient:± 30ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Termination Type:Axial Leaded; Body Material:Ceramic ;RoHS Compliant: No