Vishay G0031R500JE1280
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1.5ohm, 1.7321V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay G0031R500JE1280 herunter.
IHS
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2004-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.5ohm, 2.121V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1.5ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1.5ohm, 2.449V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623728-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 1.5ohm, 4.062V, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3935
TE ConnectivitySBCHE41R5K
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1.5ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySBCHE151R5K
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 1.5ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay G0031R500JE1280, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wirewound Resistors, Miniature, Industrial, Precision Power, Silicone Coated, Axial Lead
G-3-80 1.5 5% E12 e3
1.5¦¸ ¡À5% 2W ¡À50ppm/¡æ 11.1mm