Vishay CRCW25123R30FKEGHP
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRCW25123R30FKEGHP herunter.
Future Electronics
Datasheet8 SeitenVor 10 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 13 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 13 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 14 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 16 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+6.16%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
SymbolFußabdruck
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ1TRQF3R3U
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-A1BF3R6U
Res Thick Film 1225 3.6 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-A1BF3R0U
Res Thick Film 1225 3 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3.32ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 3.16 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-073R3L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.3Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRCW25123R30FKEGHP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CRCW-HP Series 2512 1.5 W 3.3 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
CRCW-HP FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.3Ohm 1.5W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 3.3ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RES HP THKFLM 2512 100 PPM 3.3 OHM 1% SMD
RES, 3R3, 1%, THICK FILM, 2512; Resistance:3.3ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1.5W; Resistor Case / Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Pulse Proof, High Power; Voltage Rating:500V RoHS Compliant: Yes