Vishay CRCW12061R00JNEAHP
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRCW12061R00JNEAHP herunter.
Upverter
Datasheet10 SeitenVor 8 Jahren
TME
HQonline
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1150%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
EE Concierge
SymbolFußabdruck
SnapEDA
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityRLP73K2B1R0JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRC1206JR-071RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-8RQJ1R0V
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4W Ý200ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupAC1206JR-071RL
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupSR1206JR-071RL
Resistor Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRCW12061R00JNEAHP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
CRCW Series 1 O ±5% 0.5 W Surface Mount Thick Film Chip Resistor
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm 0.75W 3/4W 1Ohm ±200ppm/C
SMD Resistor 1206 1Ω ±5% 3/4W ±200ppm/℃