Vishay CRA06S08322R0FTA
Res Thick Film Array 22 Ohm 1% ±100ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRA06S08322R0FTA herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 20 Jahren
element14 APAC
Newark
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
PanasonicEXB-N8V220JX
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
CTS Components741X083220JP
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
CTS Components742C083220JP
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Medical T/R
Resistor, Array, 22 Ohm, ± 5%, 252 mW, 4 Resistors, Isolated, 1206 [3216 Metric], Concave, Surface Mount, Thick Film
CRA04S Series 4 Element 22 Ohm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Resistor, Array, 22 Ohm, ± 5%, 254 mW, 4 Resistors, Isolated, 1206 [3216 Metric], Convex, Surface Mount, Thick Film
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRA06S08322R0FTA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Ntwk,thick Film,22Ohms,50Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,1206-Case
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR, 22OHM, 0.063W, +/-1%; Resistance: 22ohm; Product Range: CRA06 Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; No. of Pins: 8Pins; Voltage Rating: 50V; Power