Vishay CRA06S08320R0JTA
Res Thick Film Array 20 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex SMD Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRA06S08320R0JTA herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 20 Jahren
Newark
Introduction Date2005-12-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-31
LTD Date2020-06-30
Verwandte Teile
PanasonicEXB-28V200JX
Res Thick Film Array 20 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-V8V200JV
Res Thick Film Array 20 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC124-JR-0720RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 20ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Yageo GroupYC164-JR-0720RL
Res Thick Film Array 20 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R
PanasonicEXB-38V200JV
Res Thick Film Array 20 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
RES NTWK ARRAY 20 OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRA06S08320R0JTA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206
CRA06S0803 20R 5% RT1 e3
20 5% CONVEX SQUARE 4X0
RESISTOR, RES ARRAY, 4, 20OHM, 5%, SMD; Resistance:20ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:63mW; Voltage Rating:50V; Series:CRA06S; Temperature Coefficient:± 200ppm; Resistor Element Material:Thick Film; No. of Pins:8 ;RoHS Compliant: Yes