Vishay CRA04S08333R0JTD
CRA04S Series 0804(0402 x 4) 33 Ohm ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor Array
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRA04S08333R0JTD herunter.
Newark
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 12 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 13 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 13 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 11 Jahren
IHS
element14 APAC
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-41.88%
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
CTS Components741X083330JP
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
PanasonicEXB-U28330JX
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 33Ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200Ppm/Cel,
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
PanasonicEXB-N8V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-U28300JX
EXB-U28 Series 0201 0.063 W 30 Ohm ±5 % 4 Element Anti-Sulfurated Resistor Array
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRA04S08333R0JTD, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
RESISTOR, RESISTOR ARRAY, 33 OHM, 63mW, ±5%, SMD
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 / 33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals