Vishay ALSR051K750JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1750ohm, 93.5414V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay ALSR051K750JE12 herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1750ohm, 72.4569V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1750ohm, 132.2876V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1800ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1800ohm, 42.4264V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay ALSR051K750JE12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 1.75kOhm ±30ppm/C
RES 1.75K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 1.75K 5% E12 e3
1.75K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm